Proje Yönetimi

Servislerimiz

Proje Yönetimi

Proje Yönetimi Nedir?
Belirli bir amaca ulaşmak için belirli bir takımın çalışmasını başlatmak, planlamak, yürütmek, kontrol etmek, kapamak ve belirli bir zamanda belirli başarı kriterlerini karşılaması hedeflenen bir uygulamadır. Bir proje, tipik olarak faydalı bir değişiklik getirmek için, benzersiz amaç ve hedefleri karşılamak üzere üstlenilen belirli bir başlangıç ​​ve bitiş ile benzersiz bir ürün, hizmet veya sonuç üretmek için tasarlanmış geçici bir çaba veya katma değerdir.

Projelerin geçici niteliği, bunlara oluşturulan istihdam ve kaynak hesaplanmasının ayrı yapılmasını, tarih kısıtı dolayısı ile yönetiminin hassas yapılmasını gerektirir. Mobiloitte Turkey’nin yüksek kalite ve deneyime sahip  ekibi, etkin organizasyonun proje portföyünü yönetmenize, projenizi geliştirmenize ve başarılı bir şekilde tamamlanma olasılığını artırmanıza yardımcı olabilir.

Neden Mobiloitte Turkey?
Mobiloitte Turkey’nin proje yönetimi hizmetleri, proje ve program uygulamasına ilişkin birçok riski yönetmek için objektif ve profesyonel bir yaklaşım sunar. Mobiloitte Turkey, iş dönüşümü, karmaşık bir BT sistemleri girişimi veya diğer kritik konuları içeren çeşitli projelere uygulanabilecek iyi kurulmuş metodolojileri ve önde gelen kavramları ve uygulamaları kullanır.

SaveSave