İhtiyaca yönelik yazılım

Servislerimiz

İhtiyaca Yönelik Yazılım Geliştirme

İhtiyaç ve talep doğrultusunda geliştirilen yazılımlar, işletmelerin ihtiyaçlarına daha efektif cevaplar verir ve hedef odaklı çalışan bir sistem sağlar. Paket olarak yüklenen yazılımlara kıyasla ihtiyaca göre geliştirilen yazılımlar, istediklerinizi elde etmekte size özel ve istediğiniz gibi sonuçlar verir. Sizin daha iyi analizler gerçekleştirmenizi sağlar. Her işletmenin farklı ihtiyaçları olduğundan, bir ürünün aynı anda birden fazla ihtiyacı karşılaması zordur.

İhtiyaca Yönelik Yazılım Geliştirme Avantajları:

Teknolojik Olarak Sistemlerinize Uyum:
İhtiyaç doğrultusunda geliştirilen tasarımlar, müşterilerinin iş gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak için tasarlanmıştır. Geliştirme sürecinde çıkan sorunlar müşterinin denetimi ve yönlendirilmesi ile çözülebilir.

Maliyet Tasarrufu:
Müşteri tarafından iyi planlanmış bir yazılım ile birden çok ek programın kullanımının önüne geçilebilir buda sizi hazır program maliyetinden kurtarabilir.

Süreklilik:
Geliştirilen yazılım düzenli olarak geliştirilebilir. İhtiyaçlarınız arttıkça özel yazılımınızı buna uyarlamanız daha kolay olacaktır. Paket yazılımlarda ise programın her sürümü için ayrı ödeme yapmanız gerekebilir.

Sistem Entegrasyonu:
İhtiyaca yönelik yapılan yazılımlar, sisteminize uygun olarak geliştirildiğinden dolayı, entegrasyon açısından sorunsuz bir şekilde çalışır ve paket yazılımlarda olduğu gibi birden çok entegrasyona gerek kalmaz.

Destek Ekibiniz Her Zaman Yanınızdadır:
Mobiloitte Turkey geliştirme ekibi, etkili ve güvenilir bir destek planı ile size özel geliştirdiği yazılımda çıkan tüm sorunlar için yanınızdadır. Profesyonel teknik destek ekibimize tam erişime sahip olursunuz. Böylece karşılaşılan tüm sorunlarınız verimli ve hızlı bir şekilde çözülür.