Kripto Borsa Geliştirme

Blockchain

Kripto Borsa Geliştirme

Kripto para veya dijital para birimi borsaları, müşterilerinin fiat para ile kripto para almalarını veya kripto paralarını fiat para karşılığında satmalarını sağlayan, bunun yanında kripto paralarını farklı borsalara ya da cüzdanlara transfer etmelerine olanak yaratan ortamlardır.

Kripto para borsaları geleneksel bir borsada olduğu gibi satıcılarla alıcıları eşleştirir. Tüccarlar bir piyasa emri veya limit emri girerek bitcoin almayı ve satmayı tercih edebilirler. Bir piyasa emri seçildiğinde, tüccarlar, online piyasanın en uygun fiyatı için paralarını takas etmek üzere borsaya yetki vermiş olur. Kripto para borsaları, taş-tuğla yapılar olmasa dahi kripto para alım ve satımı, transfer işlemleri ve teknolojisi ile  geleneksel ödeme ve bankacılık sistemlerinin tamamen değişmesine öncülük edecek sistemler olabilir.

 

 

NEDEN MOBILOITTE TURKEY?

Mobiloitte Turkey size global ölçekte kripto para borsası için optimal çözümler sunar. Kripto borsa geliştirme ekibimiz, Kripto – fiat, kripto – kripto işlemlerinin kolaylıkla gerçekleştirilebileceği, indikatörleri, grafikleri, ticaret ekranları, cüzdanları, ve daha bir çok  fonksiyonları ile başarılı bir kripto para borsası  için bütüncül bir çözüm sağlar.