Artırılmış Gerçeklik

Çözümlerimiz

Artırılmış Gerçeklik

Artırılmış gerçeklik gelişmiş bir kullanıcı deneyimi yaratmak için doğal dünyamıza çok boyutlu grafikler, sesler ve fonksiyonel çözümler sağlar. E – ticaret başta olmak üzere ürün ve hizmet sağlayan bütün sektörler için daha efektif ve gerçekçi bir tanıtım sağlamaktadır.

İnteraktif Eğitim:

B2B – B2C – C2C – B2G gibi alanlarda ve eğitimin ulaşabileceği her alanda interaktif eğitim ile eğitimlerinizin daha gerçekçi ve kalıcı olmasını sağlayın. Eğitimciler tarafından en üst seviyede etki sağlamak için artırılmış gerçeklik desteği ile daha profesyonel ve öğretici içerikler sunun.

Ürün Görselleştirme:

Mobiloitte Turkey arttırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak işletmelerin ürünlerini portalları üzerinden interaktif bir biçimde sunabilmesine yardımcı olur. Ürünlerin 3 boyutlu video ve fotoğraflar ile modellenmesi, müşterilerin ürün ile etkileşimi arttıracak daha gerçekçi bir deneyim sağlayacaktır.

Sanal Deneme:

Müşterilerinizin ürünlerinizi artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak mobil uygulamanız üzerinden denemesine olanak vererek, satış oranlarınızı yükseltebilirsiniz!